Dunk Shot Free

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.07 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Magic Craft Games
Haydi, sınırsız basketbol savaşı oyununun bahçesinde herkese sizde katılın. Çemberleri vur, yeni topların kilidini aç, sonraki basketbol yıldızı olma şansını yakala.

Bazı çemberleir vurmaya hazır mısın? Bir basketbol topunu al ve sersemletmeye başla! Bu eğlenceli oyuna hoş geldiniz! Dunk Shot atlamak için zıplayın, zaman aşana kadar çemberler çekmeye devam edin!
Flappy Dunk ve Dunk bu en iyi oyunlarımızdı!

Haydi, sınırsız basketbol savaşı oyununun bahçesinde herkese sizde katılın! Oyun, Flippy Knife, Flappy bird, Flippy Dunk ve Smash Hit oyunlarının harika fizik temellerini kullanmaktadır.
Kaç puan toplayabilirsin? Top zıpla ve yapabileceğin tüm dunks! Dunk çekiminin efendisi ol. Basketbol çemberini topla oynayın!

Bu sefer basket çemberini kontrol ediyorsun ve tüm topları yakalaman gerekiyor!
En iyi basketbol oyunu! Bu oyuna bayılacaksınız.

Seçmek için 10+ farklı çılgın topları!
- Puanları çek ve para kazan.
- Gerçekçi fizik!
- inanılmaz çevirme hilesi çekimleri gerçekleştirin!
- Hiçbir internet bağlantısı gerekli. (ketchapp oyun versiyonundan daha iyi)
- Tamamen ücretsiz.
- Şimdi eğlence zamanı.

Bu oyunda 10 dan fazla top seçeneğin mevcut. Haydi istediğin bir tanesini seç ve oyuna başla. Gerçekçi bir fizik ile karşılaşacaksınız. İnanılmaz çekim hileleri gerçekleştirebilirsiniz. Ve en güzel özelliklerinden biri internet bağlantısı gerektirmeden oynayabilirsiniz bu oyunu.Tamamen ücretsiz olarak indirin ve oyunu doyasıya oynamaya başlayın. Eğlenceye hazır mısın?

Hemen ücretsiz olarak indirin ve oynamaya başlayın.

Dunk Shot Free indir